BRIDGESTONE PADANGOS

Bridgestone Padangos

Bridgestone teigia, kad savo produktų dėka, yra pajėgūs apjungti daugybę skirtingų vietų ir žmonių: „Mes sujungsime atokiausius pasaulio kraštus, tad galite keliauti visur, kur tik Jus svajonės veš. Keliaukite su Bridgestone!"

 

    Bridgestone padangos   Bridgestone padangos   Bridgestone padangos


Bridgestone – padangų gamybos lyderis šiuometinėje rinkoje. 2009 m. sausio duomenimis Bridgestone laikomas didžiausiu padangų gamintoju pasaulinėje padangų rinkoje, antras - Michelin, trečias - Goodyear. Bridgestone padangos - nuolatos keičiasi. Tačiau gera žinoti, kad vienas dalykas išlieka toks pats - tai aukščiausia kokybė. Kompanijos įkūrėjas Shorijo Ishibashi 1931m. pagamino pirmąją savo padangą ir nuo tada jis gyveno svajone tiekti žmonėms tik aukščiausios kokybės produktus. Šia svajone jis įkvėpė ir savo pasekėjus. Todėl Bridgestone inžinieriai žino, kad norint priimti novatoriškus sprendimus, reikia matyti ir spręsti problemas kitu kampu. Taip Bridgestone daro – tobulina esamas technologijas kiekvieną dieną norėdami išlikti lyderiais šiuolaikiniame greito gyvenimo tempe.


   Bridgestone padangos   Bridgestone padangos   Bridgestone padangos

Bridgestone supranta, kad Jūs produktus vertinate tik patys juos išbandydami, todėl yra tikri, kad siūlo produktus, kurių tikrai nepamiršite. Taigi tik atsėskite už automobilio vairo suprasite, ką Bridgestone turi omenyje - ramų ir saugų važiavimą.

 

 

BRIDGESTONE Vasarinės padangos

 

 

B250

 

B250


Bridgestone B250 - puikus automobilio valdymas bei vairavimo malonumas. Šios vasarinės padangos specialiai sukurtos tenkinti pačius reikliausius automobilių gamintojų reikalavimus. Bridgestone B250 protektoriaus stabilumo grioveliai su padidintu vandens išmetimu, įtakoja geresnes vairavimo sąlygas šlapiame kelyje. B250 - puikios lietaus padangos.

Mažesnis padangos akvaplanavimas bei triukšmo lygis. Aukštas komforto lygis ir stabilumas. Puikios vairavimo charakteristikos ant šlapios dangos. Didesnis tarnavimo laikas.

Vasarinės padangos

 

 

 

 

 

Turanza ER30

Bridgestone Turanza ER30

 

Bridgestone Turanza ER30 - aukštos kokybės vasarinės padangos, pasižyminčios tyliu ir sklandžiu važiavimu. Keturių plačių ir tiesių protektoriaus griovelių dėka užtikrinamas važiavimo našumas šlapia kelio danga bei atsparumas akvaplanavimui. Padangų vidaus struktūrą sudaro du plieniniai diržai, sustiprinti nailono sluoksniu, kurie suteikia didesnę spartą bei padidina padangų tarnavimo laiką. Bridgestone Turanza ER30 vasarinės padangos dažnai naudojamos kaip originali sportinių, kupė automobilių, sedanų ir visureigių įranga bei idealiai tinka aukščiausios klasės automobiliams, pavyzdžiui, Mazda Miata, 3 ir 7 serijos BMW, X5, Porshe Cayenne.

Vasarinės padangos

 

 

 

 

 

Turanza ER300

Turanza ER300

 

Net ir pačios ilgiausios kelionės dabar bus lengvos dėl puikiai suderinto našumo, stabilumo ir tikro vairavimo malonumo. Vientisa Bridgestone Turanza ER300 konstrukcija ir moderni rašto technologija suteikia išskirtinį stabilumą ir vairavimo reakciją. ER300 vasarinės leidžia jums saugiai važiuoti net sudėtingiausiomis sąlygomis.

Pažangus protektoriaus raštas, optimizuotas važiuoti tolygiai, tyliai ir efektyviai. Specialus protektoriaus griovelių dizainas sukurtas taip, kad greitai pašalintų vandenį ir garantuotų išskirtinį sukibimą ant šlapios kelio dangos. Padangos konstrukcija sustiprinta siliciu ir tai lemia tobulą valdymą ir sumažina degalų sąnaudas.

Vasarinės padangos

 

 

 

 

Duravis R630

Duravis R630

 

Bridgestone Duravis R630 - komercinių automobilių vasarinės padangos, skirtos mikroautobusams. Modernių technologijų dizainas susietas su modernių technologijų konstrukcija. Išskirtinis ilgaamžiškumas, patikimumas, mažesnės degalų sąnaudos kartu su ilgu padangos tarnavimo laiku ir mažomis eksploatacinėmis išlaidomis. Bridgestone viską apskaičiavo taip, kad Jūs galėtumėt važiuoti saugiai, patikimai ir, svarbiausia ekonomiškai.

Bridgestone Duravis R630 vasarinės padangos turi sutvirtintą šonų konstrukciją, kuri neleidžia padangoms greitai dėvėtis. Pažangus padangos mišinys ir akmenukų išmetimo sistema lemia didesnį tarnavimo laiką. Kietesnis protektorius ir tolygus kontaktinis slėgis teikia didesnį  saugumą ir našumą ant šlapios kelio dangos. Išskirtinis kilometražas ir ilgaamžiškumas maksimaliam efektyvumui pasiekti.

Padangos

 

 

 

 

Potenza RE050

Bridgestone Potenza RE050

 

Bridgestone Potenza RE050 - itin aukštos kokybės vasarinės padangos. Pasižymi tyliu ir komfortišku važiavimu, atitinka griežtus prestižinių transporto priemonių gamintojų reikalavimus. Bridgestone RE050 vasarinės padangos yra „Run-flat“ versija, sukurtos naudojant naujausias technologijas, kurių dėka padidinamas padangų patvarumas ir atsparumas karščiui. Bridgestone Potenza RE050 padangomis galima saugiai tęsti kelionę dar 80km, esant labai mažam slėgiui arba kai jo visai nėra. Padangų vidaus struktūrą sudaro du plieniniai diržai, sustiprinti nailono sluoksniu, kurie suteikia didesnę spartą bei važiavimo kokybę. 

Padangos

 

 

 

 

 

 

Potenza RE050A

Potenza RE050A

 

Bridgestone Potenza RE050A yra Bridgestone "Max Performance" (didžiausio naudingumo) vasarinės padangos, skirtos užtikrinti sportinių automobilių efektyvumą. Šios vasarinės padangos naudojamos kaip originali komplektacija itin galinguose Mercedes-Benz S55 AMG, Ferarri Enzo, BMW Z4 ir BMW 5 serijos modeliuose. Bridgestone Potenza RE050A padangos buvo sukurtos siekiant užtikrinti geriausią sukibimą, veiksmingą ir prognozuojamą valdymą ant sauso ir šlapio kelio esant dideliam greičiui. Šios vasarinės padangos nėra skirtos važinėti šaltuoju metų laiku per sniegą ar ledą.

Bridgestone Potenza RE050A padangos turi asimetrinį protektoriaus dizainą. Vientisa centrinė padangos protektoriaus dalis, dideli protektoriaus blokai ir stabilūs šoniniai elementai suteikia jautrų vairavimą, gerą trauką ir stabilumą važiuojant dideliu greičiu ant sausos dangos. Perimetriniai ir šoniniai protektoriaus grioveliai padeda lengvai išstumti vandenį iš po padangos, sumažinti akvaplanavimo galimybę ir pagerinti sukibimą ant šlapios kelio dangos. Vientisa perimetrinė protektoriaus dalis šalia kraštinių blokų pagerina dėvėjimosi kokybę, sumažina triukšmą visu padangos naudojimo metu.

Padangos

 

 

 

 

S001

Bridgestone S001

 

Bridgestone S001 – (Max Performace Summer Tires – ypač didelio naudingumo) vasarinės lengvųjų automobilių padangos. Sukurtos apjungti didelės spartos, tylaus važiavimo, komforto bei saugumo galimybes. Du plieniniai diržai užtikrina padangų ilgaamžiškumą. Asimetrinio protektoriaus rašto dėka padidinamas sukibimas važiuojant tiek šlapia tiek sausa kelio danga.

Šios vasarinės padangos - daugybės testų nugalėtojos. 2010 metais užėmė 1 vietą kaip našiausios sportinės padangos, o 2011 metais atsidūrė 4 vietoje. Garsaus vokiško automobilio žurnalo „Autozeitung“ padangų bandyme Bridgestone S001 padangos užėmė 3 vietą. 2012 metais „Autobild“ organizuotame padangų stabdymo teste, iš 50 padangų Bridgestone S001 atsidūrė 8 vietoje.  

Padangos internetu
 

 

 

A/T 694

Bridgestone A/T 694

 

Bridgestone A/T 694 – vasarinės visureigių padangos. Modernaus protektoriaus dizaino bei DONUTS technologijų dėka, šios vasarinės padangos pasižymi puikiomis galimybėmis važiuojant bekele bei aukštu komfortu ir sklandžiu važiavimu asfaltuotais keliais: efektyvus stabdymas, mažesnis triukšmas, važiavimo komfortas, tikslus vairo atsakas, atsparumas dėvėjimuisi. Dviejų sluoksnių karkasas pagerina korpuso patvarumą ir atsparumą. Du plieniniai diržai užtikrina padangų ilgaamžiškumą.

Padangos internetu

 

 

 

 

 

Dueler H/P Sport

 

Bridgestone Dueler H/P Sport - vasarinės padangos, skirtos sportiniams visureigiams. Jūs gyvenate dėl nuotykių, tačiau gyvenime mėgaujatės ir kitais dalykais. Todėl Jūsų padangos turi būti tokios pat daugiafunkcinės, kaip ir Jūs. Dueler H/P Sport vasarinės padangos užtikrina gerą sukibimą neasfaltuotuose keliuose ir optimalų komfortą važiuojant asfaltuota kelio danga. Šios padangos puikiai susidoroja su galingų šiuolaikinių automobilių stabilumo reikalavimais bet kokiomis oro sąlygomis. Pajuskite išskirtines valdymo savybes esant šlapiai kelio dangai.

Pažangi rašto technologija siūlo išskirtinį valdymą ir komfortą bet kokiomis oro sąlygomis. Modernus padangos protektoriaus dizainas užtikrina išskirtinį sukibimą ir stabdymo greitį. Šiuolaikinis padangos dizainas su asimetriniu protektoriaus raštu skirtas didelio diametro ratlankiams.

Padangos

 

 

 

BRIDGESTONE žieminės padangos

 

 

Blizzak LM20

Bridgestone LM20

 

Bridgestone Blizzak LM20 yra žieminės nedygliuotos padangos, sukurtos mažiems arba vidutinio dydžio ir šeimyniniams automobiliams. Naudojant Bridgestone Blizzak LM20 yra pasiekiamas subalansuotas aukščiausio lygio automobilio valdymas ir mažas triukšmo lygis.Naujasis Bridgestone žieminės padangos protektoriaus dizainas yra projektuotas su simuliacijos technologija, kuria yra siekiama paskirstyti jėgos koncentraciją padangoje. Modeliuojant šias padangas derinamas silicio mišinys su tvirta padangos konstrukcija, kas suteikia gerai subalansuotą automobilio valdymą keliaujant sniegu, ledu arba šlapia ir sausa kelio danga. Padangos konstrukcija ir moderni rašto technologija suteikia išskirtinį stabilumą ir vairavimo reakciją bei leidžia Jums saugiai važiuoti net sudėtingiausiomis sąlygomis. Naudojant Blizzak LM20 pasiekiamas efektyvesnis purvo ir vandens šalinimas iš padangos. Dėl platesnio padangos lietimosi ploto didinamas atsparumas nereguliariam padangos devėjimuisi. Tuo tarpu padangų skleidžiamas minimalus garsas suteikia komforto jausmą ir tylų važiavimą visomis oro sąlygomis.

Bridgestone žieminės padangos

 

 

 

 

Blizzak LM32

Bridgestone Blizzak LM 32

 

Bridgestone Blizzak LM 32 – aukščiausios kokybės žieminės padangos, skirtos lengviesiems automobiliams. Optimizuoto protektoriaus rašto ir specialaus protektoriaus griovelių išdėstymo dėka, šios Bridgestone žieminės apdangos užtikrina aukščiausio lygio saugumą ant šlapios kelio dangos. Kryptinis protektoriaus raštas su skersinėmis įpjovomis suteikia puikų sukibimą važiuojant apsnigtais keliais. Stambūs šoniniai protektoriaus blokeliai su tankiomis lamelėmis užtikrina sukibimą posūkiuose važiuojant slidžiais keliais.

Bridgestone žieminės padangos

 

 

 

 

 

Blizzak LM80

Bridgestone Blizzak LM80

 

Bridgestone Blizzak LM-80 – naujos, patobulintos žieminės padangos, skirtos visureigiams. Šios Bridgestone žieminės padangos siūlo puikius rezultatus ant sniego, ledo ir šlapiame kelyje. Inovatyvaus gumos mišinio ir optimizuotos padangos konstrukcijos dėka, Bridgestone Blizzak LM 80 žieminės padangos pasižymi mažesniu svoriu ir sumažintu pasipriešinimu riedėjimui, todėl užtikrina sklandų, tylų ir komfortišką važiavimą.

Bridgestone žieminės padangos

 

 

 

 

Blizzak Nordic

Bridgestone Blizzak Nordic

 

Bridgestone Blizzak Nordic nedygliuotos žieminės padangos, suteikiančios naują važiavimo kokybę ekstremaliomis žiemos sąlygomis. Su šiomis žieminėmis padangomis pasiekiamas nepriekaištingas automobilio valdymas keičiantis įvairioms oro sąlygoms važiuojant netgi itin dideliu greičiu. Patvari padangos konstrukcija sumažina triukšmo lygį ir padidina važiavimo malonumą. Bridgestone žieminės padangos pagerina automobilio valdymo savybes važiuojant šlapia ir sausa kelio danga. Net ir ilgiausios kelionės dabar bus lengvos dėl puikiai suderinto našumo, stabilumo ir tikro vairavimo malonumo.

Bridgestone žieminės padangos

 

 

 

 

Noranza 2

Bridgestone Noranza 2

 

Sudėtingiausios žiemos sąlygos reikalauja novatoriško ir bekompromisio požiūrio į padangų saugumo užtikrinimą. Bridgestone Noranza 2 žieminės padangos su patobulinta struktūra siūlo atsaką ekstremaliausioms žiemos oro sąlygoms ir išskirtinį saugumą keliaujant.
Naujos kartos išskirtinio modelio  (kvadratinė dyglių struktūra) Bridgestone žieminės padangos nulemia didžiausią sukibimo jėgą važiuojant ekstremaliomis žiemos sąlygomis. Pažangus padangų gamybai naudojamas mišinys suteikia stabilumo ir patikimumo pojūtį keliaujant minusinėje temperatūroje. Bridgestone Noranza 2 centrinių blokų dizainas suteikia maksimalų sukibimą su kelio danga važiuojant ledu ar sniegu. Įstriži grioveliai pagerina automobilio valdymą ant šlapios kelio dangos ir sumažina akvaplanavimo galimybę.

Bridgestone žieminės padangos

 

 

 

LM18C

Bridgestone LM18C

 

Bridgestone  LM18C yra žieminės nedygliuotos padangos, skirtos furgonams. Tvirtos padangų konstrukcijos ir tolygaus dėvėjimosi dėka Bridgestone žieminės padangos tarnauja ilgesnį laiką. Automobilio stabdymas  važiuojant ledu arba šlapiais paviršiais su šiomis Bridgestone padangomis tampa efektyvesnis.  Išskirtinis ilgaamžiškumas, patikimumas užtikrinamas kartu su ilgu padangos tarnavimo laiku, minimaliu gedimų laiku ir mažomis eksplotacinėmis išlaidomis. 

Bridgestone žieminės padangos

 

 

 

 

Blizzak DM-V1

Bridgestone Blizzak DM-V1

 

Bridgestone Blizzak DM-V1 yra žieminės nedygliuotos padangos, skirtos lengviesiems sunkvežimiams ir visureigiams. Šios žieminės padangos yra sukurtos  pikapams ir sportiniams automobiliams, siekiant suderinti didžiausią sukibimą važiuojant sniegu ir ledu, kartu užtikrinant automobilio valdymo efektyvumą keliaujant šlapiais ar purvu dengtais keliais. Kuriant Bridgestone Blizzak DM-V1 didžiausias dėmesys skirtas sukibimo su kelio danga ir stabdymo galimybių gerinimui. Naudojant šias padangas yra pagerinama transporto priemonės kontrolė važiuojant šlapiu paviršiumi ir užkertamas kelias akvaplanavimo galimybei.

Blizzak DM-1 gamyboje yra naudojama Bridgestone Multicell Z mišinys, pasižymintis vandens absorbavimo ir sukibimo važiuojant ledu ar sniegu galimybių gerinimu. Specialaus polimero pluoštas gerina silicio pasiskirstymą, kas padidina sukibimą su šlapia kelio danga minusinėje temperatūroje tuo pačiu mažinant temperatūros įtaką gumos kietumui. Blizzak DM-V1 padangos kryptinė protektoriaus struktūra nulemia didesnį lietimosi plotą. Griovelių pasiskirstymas buvo optimizuotas keturiomis tiesiomis įpjovomis tam, kad užtikrinti efektyvų vandens išstumimą iš padangos. Tuo tarpu du centriniai grioveliai gerina padangos nusausinimą ir gerina sukibimą ir automobilio valdymą vismomis kryptimis. Blizzak DM-1 gamyboje naudojama pažangi „3D Wash Board Z“ dyglių technologija padidina padangos blokų standumą. Tokiu būdu yra gerinamas krašto sukibimas su apledėjusiais paviršiais.

Bridgestone žieminės padangos atitinka griežčiausius žieminėms padangoms keliamus industrinius eksploatacinius reikalavimus. Šioms padangoms yra suteiktas „Snowflake-on-the-mountain“ ženklas.

Bridgestone žieminės padangos

 

 

 

 

Blizzak LM25-4

Bridgestone Blizzak LM25-4

 

Aukščiausios kokybės Blizzak LM25-4 žieminės padangos yra nepakeičiamos važiuojant šlapiu ir sausu keliu, sniegu ir ledu. Kryptinis protektoriaus raštas, padengtas silicio pagrindu, turi 3D zigzago formos griovelius, kuriuos derinant su UNI-T technologija, yra išgaunamas efektyviausias sukibimas su kelio danga esant minusinei temperatūrai. Šios Bridgestone nedygliuotos žieminės padangos yra puikus pasirinkimas keliaujant ir sausa kelio danga. Padangos keliamas triukšmas yra sumažintas iki mažiausio. Bridgestone Blizzak LM25-4 žieminės padangos garantuoja aukčiausios kokybės automobilio valdymą žiemos sąlygomis: preciziška kontrolė užtikrinama esant ir itin dideliam greičiui. Projektuojant šias padangas buvo derinama tvirta gaminio konstrukcija su pažangiausiomis protektoriaus medžiagų technologijomis. Šis derinys nulėmė aukščiausios kokybės automobilio valdymą ir traukos galimybes sudėtingiausiomis oro sąlygomis.

Bridgestone žieminės padangos

 

 

 

 

Blizzak DM-Z3

Bridgestone Blizzak DM-Z3

 

Bridgestone Blizzak DM-Z3 yra žieminės nedygliuotos padangos. Dauguma lengvųjų sunkvežimių pasižymi keturių ratų varoma sistema, kuri sustiprina jų galimybes sudėtingomis oro sąlygomis. Išskirtinis sugebėjimas greitėti santykinai lengvai (palyginus su standartiniais keleiviniais automobiliais) nepavirsta į efektyvią automobilio kontrolę posūkiuose ar stabdant. Siekiant išgauti maksimalias Jūsų sunkvežimio eksploatacines galimybes žiemos sąlygomis Bridgestone siūlo sportines Blizzak DM-Z3 padangas, kurių gamybos technologija padeda užtikrinti didžiausią sukibimo su kelio danga jėgą.

Bridgestone Blizzak DM-Z3 žieminės padangos pasižymi kryptiniu protektoriaus dizainu, kuris padeda išlaikyti puikią trauką važiuojant šlapiais ir purvu dengtais keliais. Tuo tarpu zigzago formos grioveliai ir blokai užtikrina padangų kraštų sukibimą važiuojant stora sniego danga. Šios žieminės padangos gaminamos iš Link Multicell junginio, kuris padeda efektyviau šalinti ir skaidyti vandenį bei didinti automobilio stabilumą šlapiuose ir sausuose keliuose. Tokiu būdu yra sumažinama slydimo rizika. Inovacinis padangų dizainas ir protektoriaus junginys maksimizuoja padangos galimybes, jos dėvisi ilgai, o važiavimas tampa itin malonus ir saugus.

Bridgestone žieminės padangos atitinka griežčiausius žieminėms padangoms keliamus industrinius eksploatacinius reikalavimus. Šioms padangoms yra suteiktas „Snowflake-on-the-mountain“ ženklas.

Pastaba: pirmieji 55 proc. protektoriaus gylio sudaryti iš Multicell Z mišinio. Tuo tarpu likusieji 45 proc. pasižymi standartiniu žieminių padangų mišiniu.

Dėka revoliucinių sukibimo jėgos su kelio danga išvystymo galimybių, Bridgestone rekomenduoja naudoti visą šių keturių padangų rinkinį tam, kad būtų užtikrintas didžiausias vairavimo saugumas ir perteiktos efektyviausios šių padangų charakteristikos.

Bridgestone žieminės padangos

 

 

 

 

Blizzak W800

Bridgestone Blizzak W800

 

Bridgestone BLIZZAK W800 žieminės padangos yra skirtos naujos kartos komerciniams furgonams ir lengviesiems sunkvežimiams. Naudojant šias padangas yra pasiekiamas didesnės automobilio galimybės - nepriekaištingas sukibimas su kelio danga ir sklandus automobilio valdymas  sudėtingiausiomis žiemos oro sąlygomis. Bridgestone žieminės padangos yra idealus pasirinkimas permaingomis žiemos sąlygomis siekiant išskirtinio sukibimo su kelio  danga važiuojant sniegu, purvu ar šlapiu paviršiumi. Blizzak W800 užtikrina tylų ir komfortišką važiavimą bei ilgalaikį naudojimą. Dėl zigzago formos griovelių, esančių protektoriaus korduose, užtikrinamas didesnis sukibimas su kelio danga.  Tokiu būdu yra pasiekiamas didesnis kelionės saugumas važiuojant šlapiais paviršiais. Tuo tarpu važiuojant sausa kelio danga yra užtikrinamas nepriekaištingas automobilio valdymas, nes Blizzak W800 konstrukcija suteikia jautrų ir sklandų vairavimo pobūdį.  Atspari padangos struktūra ir patvarūs kordai prailgina padangos tarnavimo laiką.

Bridgestone žieminės padangos

 

 

 

 

 

Blizzak W810

Bridgestone Blizzak W810

 

Bridgestone Blizzak W810 – žieminės padangos, skirtos komercinėms transporto priemonėms. Šis žieminių padangų modelis yra vienas iš Bridgestone pavyzdžių, kaip pasiekti dar didesnį saugumo, ekonomiškumo ir patvarumo lygį. Bridgestone Blizzak W810 žieminės padangos pažymėtos snaigės ženklu, o tai reiškia, kad jos garantuoja patikimumą net pačiomis sudėtingiausiomis žiemos sąlygomis. Optimizuoto Blizzak W810 protektoriaus dizaino dėka padidinimas stabilumas posūkiuose ant sniego, ledo ir šlapiame kelyje. Šiuolaikinis gumos mišinys yra labai atsparus dilimui, o padangoms būtingas mažesnis pasipriešinimas riedėjimui ir mažesnės degalų sąnaudos. Bridgestone atlikti tyrimai rodo, kad Bridgestone Blizzak W810 žieminės padangos pasižymi iki 20-40 % ilgesniu tarnavimo laiku nei ankstesnės kartos padangos.

 Bridgestone žieminės padangos


 

 

Blizzak WS-50+

Bridgestone Blizzak WS-50+

 

Bridgestone Blizzak WS-50+ žieminės padangos siūlo kokybišką alternatyvą dygliuotoms padangoms: naujausia Bridgestone sudėtinio junginio inovacija užtikrina didesnes automobilio galimybes važiuojant sniegu ar purvu dengtais paviršiais ir lengvai prisitaiko prie besikeičiančių Šiaurės šalių oro sąlygų.  Gerai sukimbantys Bridgestone žieminės padangos protektoriaus blokai suteikia didelę stabdymo jėgą ir puikų sukibimą atliekant posūkius. Bridgestone BLIZZAK WS-50+ - tai ilgalaikio naudojimo žieminės padangos, užtikrinančios saugų ir kokybišką važiavimą pačiomis atšiauriausiomis oro sąlygomis.  

Bridgestone žieminės padangos

 

 

 

 

Blizzak WS70

Bridgestone WS70

 

Bridgestone Blizzak WS70 – žieminės padangos, tinkančios kupė, sedanams ir mikroautobusams. Nano Pro-Tech polimerai esantys gumos mišinyje optimizuoja padangos našumą važiuojant per sniegą ir ledą. Gumos mišinį sudaro tūkstančiai mikroskopinio dydžio vamzdelio formos burbuliukų, kurie pasiskirstydami po visą protektoriaus paviršių sukuria mažas ertmes tose vietose kur vamzdelis kerta padangos paviršių, taip padedami pašalinti ploną vandens sluoksnį esantį ant ledo. Optimizuotas protektoriaus plotis padeda pasiekti geresnį padangų našumą važiuojant per pažliugusį sniegą. Tai žieminės padangos, kurios padės pasiekti kelionės tikslą, nepriklausomai nuo orų prognozės.

Bridgestone žieminės padangos

 

 

 

 

 

 

Bridgestone Noranza Van

Noranza Van

 

Bridgestone naujosios Noranza Van dygliuotos žieminės padangos yra sukurtos naudoti atšiauriausioms ir sudėtingiausioms oro sąlygomis. Naudojant šias padangas yra užtikrinamas saugus automobilio valdymas ir vairavimo stabilumas žiemos sąlygomis. Bridgestone Noranza Van žieminės padangos suteikia puikią trauką ir veiksmingą stabdymą važiuojant sniegu ar ledu dengtais paviršiais. Noranza Van – tai ilgaamžiškos, patvarios žieminės padangos, garantuojančios nepriekaištingą automobilio kontrolę pačiomis ekstremaliausiomis oro sąlygomis.

Bridgestone žieminės padangos

 

 

 

 

 


8 (700) 44947
I-V 9:00 - 18:00