MICHELIN PADANGOS

 

 

Michelin

 

Nuo pat kompanijos įsikūrimo pradžios Michelin misija buvo prisidėti prie pažangių technologijų ir prekių kūrimo bei visuomenės raidos skatinimo. Pagrindinis kompanijos tikslas yra patenkinti svarbiausius žmogaus poreikius: bendrauti, keistis ir atrasti. 

 

Michelin padangos   Michelin padangos

Michelin yra socialiai atsakinga kompanija, kuri siekia plėtoti efektyviais sprendimais paremtą verslo strategiją ir taip patenkinti savo klientų ir akcininkų siekius bei lūkesčius. Michelin veiklos principai išreiškia siekį atsakingai plėtoti ekonomiškai grįstos veiklos pobūdį, gerbiant natūralią aplinką ir taip prisidėti prie pasaulinės plėtros strategijos.

 

 Michelin padangos  Michelin padangos

Michelin užima lyderio pozicijas visose padangų ir  su kelionėmis susijusių paslaugų rinkose. Kompanija yra viena iš pirmaujančių rinkos veikėjų pagal padangų gamybos apimtis. Michelin pirmauja ir technologijų sferoje, vystant pajėgumus naujovių srityje. Tokiu būdu yra sukuriama aukščiausia produktų ir paslaugų kokybė. 

 

Kai kurie pagrindiniai faktai apie Michelin:

 

-110.000 darbuotojų.

-Per 2009 metus pagamino daugiau nei 150 milijonų padangų,10 milijonų žemėlapiu ir gidų.

-Apyvarta: 14,8 milijardai eurų.

-72 gamyklos 19 pasaulio šalių.

-Marketingą vykdo daugiau nei 170 šalių.

     

Michelin padangos    

 

 

MICHELIN Vasarinės padangos

 

Agilis

Agilis

 

Michelin Agilis - tai universalios padangos, kurios yra tinkamos mikroautobusams, universalioms transporto priemonėms ir furgonams. Važiavimas tampa dar ekonomiškesnis, saugesnis ir patikimesnis.Vidutiniškai yra sutaupoma 3% nuo Jūsų padangų ir degalų biudžeto. Michelin Agilis padangos siūlo iki 30% didesnė ridą ir 2% mažesnes vidutines degalų sąnaudas. Nuvažiavus 15.000 km su naujomis Michelin Agilis padangomis stabdymo kelias ant šlapios kelio dangos  yra 3 metrais trumpesnis negu jos pirmtako. Šios padangos yra itin atsparios smūgiams ir šoninei trinčiai su bortais.

Padangos pigiau

 

 

Agilis 41, Agilis 51

Agilis 51

 

Michelin Agilis 41 ir Michelin Agilis 51  - tai universalios padangos, kurios yra skirtos mikroautobusams, vidutiniams ir sunkiesiems krovininiams automobiliams. Šios padangos yra išskirtinai tvirtos, atsparios smūgiams ir turi dvigubą apsaugą nuo šoninės trinties su bortu. Padangų gamybai yra naudojamas naujas, specialus atsparios gumos junginys ir pastorintos sienelės (+4mm).Michelin Agilis 41 ir Michelin Agilis 51 padangos yra pritaikytos didelėms apkrovoms, nes protektoriaus zona yra sutvirtinta su poliamidu, o kontaktinis paviršiaus plotas yra padidintas. 12% platesni protektoriaus ir konkrečios padėties grioveliai bei įpjovos sumažina protektoriaus dėvėjimąsi. Protektoriaus rašto dėka padangos gerai sukimba su visų tipų kelio dangomis.

Padangos pigiau

 

 

Agilis 61, Agilis 81

Agilis 61

 

Michelin Agilis 61 ir Michelin Agilis 81 - tai universalios padangos, kurios yra skirtos mikroautobusams, universalioms transporto priemonėms ir furgonams. Važiavimas tampa dar ekonomiškesnis, saugesnis ir patikimesnis. Vidutiniškai yra sutaupoma 3% nuo Jūsų padangų ir degalų biudžeto. Michelin Agilis 61 ir Michelin Agilis 81 padangos siūlo iki 30% didesnė ridą ir 2% mažesnes vidutines degalų sąnaudas. Nuvažiavus 15.000 km su šiomis padangomis stabdymo kelias ant šlapios kelio dangos yra 3 metrais trumpesnis negu jos pirmtako. Michelin Agilis 61 ir Michelin Agilis 81 padangos yra itin atsparios smūgiams ir šoninei trinčiai su bortais.

Padangos pigiau

 

 


Energy Saver

Energy Saver

 

Michelin Energy Saver - tai universalios padangos, kurios yra skirtos miesto, šeimos ir vienatūriams automobiliams. Šios padangos sumažina kuro sąnaudas ir yra draugiškos aplinkai. Taisyklingai suprojektuotas padangos protektoriaus raštas ir kontaktinio paviršiaus plotas užtikrina neprilygstamą ilgaamžiškumą. Jūsų saugumas – Michelin prioritetas, todėl naudojamas gumos mišinys, skirtas šių padangų gamybai, yra aukščiausių charakteristikų ir leidžia sustabdyti automobilį ant šlapios kelio dangos 3 metrais greičiau už ankstesnį savo pirmtaką. Michelin Energy Saver padangos sudaro sąlygas mažinti suvartojamų degalų ir transporto priemonių išmetamų CO2 dujų kiekį.

Padangos pigiau

 

 

Latitude/ 4x4 Diamaris

Latitude 4x4 Diamaris

 

Michelin Latitude / 4x4 Diamaris - tai padangos, kurios yra skirtos prabangiems automobiliams ir sportiniams visureigiams. Šios padangos suteikia didžiausią trauką ant sauso ir šlapio kelio paviršiaus. Michelin Latitude / 4x4 Diamaris padangos naudojamos kaip originali komplektacija į BMW X5 4.6is, Porsche Cayenne S ir Cayenne Turbo automobilius. Protektoriaus junginys, asimetrinis raštas ir išoriniai padangų blokai puikiai reaguoja į vairo judesius ir taip padidina pasitikėjimą automobiliu posūkiuose. Vientisas centrinis protektorius gerina vairavimo tikslumą ir stabilumą važiuojant dideliu greičiu. Du platūs centriniai grioveliai ir smulkesni šoniniai grioveliai puikiai pašalina vandenį iš padangos protektoriaus, taip sumažindami akvaplanavimo galimybę. Padangos vidinę konstrukciją sudaro du aukšto atsparumo plieniniai kordai, kurie yra sustiprinti naudojant Michelin BAZ technologiją. Tai padidina stabilumą važiuojant dideliu greičiu ir išlaiko padangos dėvėjimosi vienodumą. Sumažintas padangos svoris užtikrina važiavimo kokybę.

Padangos pigiau

 

 

 

Latitude Tour

Michelin Latitude Tour

 

Michelin Latitude Tour – universalios visureigių padangos, pasižyminčios įspūdingu valdymu ir komfortu, ilgaamžiškumu bei efektyviu degalų taupymu. Padangos mišinys sukurtas naudojant silicio junginį, kurio dėka suteikiamas išskirtinis valdymas šlapiame kelyje ir puikios stabdymo savybės. Platūs žiediniai grioveliai užtikrina atsparumą akvaplanavimui. Protektoriaus mišinys sumažina pasipriešinimą riedėjimui, kurio dėka galite sutaupyti nemažai degalų. 2D įpjovos suteikia išskirtinį valdymą bei stabdymo savybes. Nailono sluoksnis suteikia ištvermės važiuojant dideliu greičiu. Specialios juostinės pagalvėlės padangos kraštuose užtikrina išskirtinį komforto jausmą.

Padangos pigiau

 

 

 

 

Latitude Sport

Michelin Latitude Sport

 

Michelin Latitude Sport – ypač galingų visureigių vasarinės padangos. Šios padangos – daugiau nei Michelin Pilot Sport PS2 tęsinys, atlaikančios dideles apkrovas ir išlaikančios didžiausią įmanomą kontaktą tarp padangos ir kelio. Šias Michelin padangas pasirinko vieni garsiausių automobilių gamintojų pasaulyje Porshe ir Audi. Michelin Latitude Sport įdiegtas toks pat protektoriaus raštas kaip legendinėse Pilot ® Sport PS2 ™. Jo dėka pasiekiami neprilygstami rezultatai sausuose keliuose. FAZ Technology ™ dėka sustiprinamos padangos gijos, todėl šios padangos atlaiko ypač didelius greičius, kuriais važinėja sportiniai automobiliai ir išlieka stabilios. Michelin Latitude Sport padangos kaip originali komplektacija naudojama Audi AQ5, Audi Q7, Porshe Cayenne, Volswagen Toureg ir Volvo XC90 automobilių modeliams.

 Padangos pigiau

 

 

 Latitude Cross

Michelin Latitude Cross

 

Michelin Latitude Cross – universalios visureigių padangos. Specialus nuo purvo apsaugantis protektoriaus dizainas suteikia puikią trauką važiuojant bekele. Žemą triukšmo lygį užtikrina speciali protektoriaus technologija, suteikianti  komfortą važiuojant miesto keliais. Lenktas protektoriaus bloko išdėstymas specialiai sukurtas siekiant užtikrinti, kad padangos ir kelias liestųsi palaipsniui. Taip išvengiama didelio triukšmo lygio, kurį sukelia bekelei pritaikytas protektoriaus dizainas. „Terrain Proof“ junginys apsaugo padangas nuo nusidėvėjimo, kurį sukelia važiavimas sudėtingomis sąlygomis.

Padangos pigiau

 

 

Pilot Exalto PE2

Pilot Exalto PE2

 

Michelin Pilot Exalto PE2 ("Ultra High Performance" - labai didelio naudingumo) -  tai vasarinės padangos, kurios yra skirtos mažiems ir vidutiniams sportiniams automobiliams, naudojantiems mažo dydžio ir profilio padangas. Naudojant šias padangas yra padidinamos automobilių eksploatacinės savybės. Michelin Pilot Exalto PE2 padangos sukurtos siekiant tikslaus perdavimo ir staigiems vairo judesiams ant sausos ir šlapios kelio dangos. Padangos gamybai buvo naudojamas Michelin Life Maximized Adherence (LMA) protektoriaus junginys, kurio pagalba yra užtikrinami tikslūs vairuotojo judesių perdavimai ant kelio dangos ir vienodas sukibimas visą padangos tarnavimo laiką. Dėka asimetriško protektoriaus dizaino su dideliais nepriklausomais išoriniais protektoriaus blokais ir 70% gumos kontakto su kelio paviršiumi, automobilis išlieka stabilus staigiuose posūkiuose ir padidinamas gebėjimas greitai reaguoti į sportišką vairavimo stilių. Platūs išilginiai grioveliai leidžia lengvai išstumti vandenį iš padangos protektoriaus. Tokiu būdu yra sumažinama akvaplanavimo galimybė ir išlaikomas geras sukibimas su šlapia kelio danga. Vientisa centrinė protektoriaus dalis padeda sumažinti padangos rašto keliamą triukšmą ir stabilumą važiuojant tiesiai. Padangos vidinę konstrukciją sudaro du aukšto atsparumo plieniniai kordai, kurie yra sustiprinti naudojant Michelin BAZ technologiją. Taip yra padidinamas stabilumas važiuojant dideliu greičiu ir išlaikant padangos dėvėjimosi vienodumą. Sumažintas padangos svoris užtikrina važiavimo kokybę.

Padangos pigiau

 

 

Pilot Primacy

Pilot Primacy

 

Michelin Pilot Primacy - tai vasarinės padangos, sukurtos siekiant patenkinti prabangių lengvųjų automobilių vairuotojų poreikius, kurie teikia pirmenybę komfortui ir nori ilgesnio padangos tarnavimo laiko. Šių padangų gamyboje didžiausias dėmesys skirtas traukai ant šlapios kelio dangos didinti ir akvaplanavimo galimybės sumažinimui. Kaip ir visos vasarinės padangos, Michelin Pilot Primacy padangos nėra skirtos važinėti minusinėje temperatūroje per sniegą arba ant ledo. Padangų protektoriaus junginys yra pagamintas silicio pagrindu. Asimetrinį protektoriaus dizainą sudaro stabilūs, nepriklausomi protektoriaus blokai, kurių pagalba išgaunams geresnis sukibimas posūkiuose ant sausos ir šlapios kelio dangos. Vientisa centrinė protektoriaus dalis padeda sumažinti padangos rašto keliamą triukšmą ir stabilumą važiuojant tiesiai. Be to, aštrių kampų su grioveliais vidinė protektoriaus dalis posūkiuose sukibimą padaro dar geresnį ant sausos ir šlapios kelio dangos bei sumažina akvaplanavimo galimybę.  Padangos vidinę konstrukciją sudaro du aukšto atsparumo plieniniai kordai, kurie yra sustiprinti naudojant Michelin BAZ technologiją tam, kad padidintų automobilio stabilumą važiuojant dideliu greičiu. Tai išlaiko padangos dėvėjimosi vienodumą. Sumažintas padangos svoris užtikrina važiavimo kokybę.

Padangos internetu pigiau

 

 

Pilot Sport

Pilot Sport

 

Michelin Pilot Sport ("Max Performance" - maksimalaus naudingumo) - tai vasarinės padangos, sukurtos egzotiškiems sportiniams automobiliams, labai aukštos kokybės kupė ir sedanams. Michelin Pilot Sport padangos skirtos pagerinti automobilio galimybes važiuojant sausa ir šlapia kelio danga. Kuriant padangas naudota Michelin Advanced technologija, kuri jungia du skirtingus protektorius i vieną: ventisą centrinį protektorių ir šoninį kryptinį protektorių. Padangoms, kurių plotis iki 265 milimetrų, yra naudojamas V formos, o nuo 265 milimetrų - W formos protektoriaus dizainas. Vientisa centrinė protektoriaus dalis pagerina vairo reakciją, o šoniniai grioveliai puikiai pašalina vandenį. Be to, yra sumažinama akvaplanavimo galimybė ir padidinama trauka ant šlapios kelio dangos. Padangos vidinę konstrukciją sudaro du aukšto atsparumo plieniniai kordai, kurie yra sustiprinti naudojant Michelin BAZ technologiją tam, kad padidinti stabilumą važiuojant dideliu greičiu. Tai išlaiko padangos dėvėjimosi vienodumą, o sumažintas padangos svoris užtikrina važiavimo kokybę.

Padangos internetu pigiau

 

 

Pilot Sport PS2

Pilot Sport PS2

 

Michelin Pilot Sport PS2 ("Max Performance" - maksimalaus naudingumo) - tai vasarinės žemo profilio ir didelio greičio padangos. ;">Michelin Pilot Sport PS2 padangos n;">audojamos kaip originali komplektacija prestižiškiausiuose sportiniuose automobiliuose, tokiuose kaip BMW Alpina Z8, McLaren SLR ir Porsche GT2/GT3 modeliuose, dėl aukščiausio lygio traukos ir sukibimo posūkiuose. Pilot Sport PS2 protektoriaus gumos junginys yra sudarytas iš dviejų skirtingų junginių: hibridinio silicio/juodojo karbono, kuris prasideda nuo padangos išorinio krašto ir tęsiasi iki centrinės protektoriaus dalies, kur susijungia su aukštos klasės silicio dioksido junginiu ir tęsiasi iki vidinio padangos krašto. Visa tai sudaro asimetrinį protektoriaus dizainą su dideliais išoriniais padangos krašto blokais ir vientisa centrine protektoriaus dalimi. Šios padangos savybės pagerina vairavimo perdavimą ir stabilumą posūkiuose. Abu protektoriaus junginiai yra specialiai išdėstyti taip, kad užtikrintų didelę trauką ir gerą sukibimą posūkiuose važiuojant dideliu greičiu ant sausos ir šlapios kelio dangos. Centriniai protektoriaus grioveliai puikiai pašalina vandenį iš padangos protektoriaus ir taip sumažina akvaplanavimo galimybę. Padangos vidinę konstrukciją sudaro du aukšto atsparumo plieniniai kordai, kurie yra sustiprinti naudojant Michelin BAZ technologiją tam, kad padidinti stabilumą važiuojant dideliu greičiu ir išlaikyti padangos dėvėjimosi vienodumą. Sumažintas padangos svoris užtikrina važiavimo kokybę.

Michelin padangos pigiau

 

 

Pilot Sport 3

Michelin Pilot Sport 3

 

Michelin Pilot Sport 3 – vasarinės padangos sportiniams ir didelio darbinio tūrio automobiliams. "Anti Surf System" technologija užtikrina optimalų sukibimą su šlapia kelio danga.  Optimizuotas Michelin Pilot Sport 3 profilis apsaugo nuo akvaplanavimo. „Green X“ ženklas ant Michelin Pilot Sport 3 vasarinių padangų sienelės rodo, kad jos turi vieną iš geriausių energijos efektyvumų lygių rinkoje. Michelin yra įsipareigojusi sumažinti transporto priemonių degalų suvartojimą, taip mažinant išmetamo CO2 kiekį. „Green Power Compound“ revoliucinio gumos mišinio dėka užtikrinamas puikus sukibimas su šlapia kelio danga, degalų taupymas ir didesnė rida. Šios sportinės Michelin padangos sukurtos iš patirties įgytos 24 valandų ištvermės „Le Mans“ lenktynėse, iškovojant 13 pergalių iš eiles.    

Michelin padangos pigiau

 

 

Primacy HP

Primacy HP

 

Michelin Primacy HP Grand Touring - tai vasarinės padangos, sukurtos prailginti protektoriaus tarnavimo laiką. Naudojant šias padangas yra užtikrinamas veiksmingesnis;"> stabdymas, efektyvesnė vairavimo kontrolė ir valdymas šlapiame kelyje. Michelin Primacy HP padangos pagamintos pagal Michelin Green X standartą, kuris užtikrina mažą pasipriešinimą riedėjimui ir taip sumažina sunaudojamą degalų ir išmetamą CO2 emisijos kiekį. Kuriant Primacy HP padangas Michelin naudojo vadinamą A.S.M. ("Architektūra, Skulptūra ir Medžiagos") technologiją, kuri atspindi Michelin gebėjimus sutelkti dėmesį į tris pagrindinius veiksnius, kurie nulemia padangų galimybes. Naudojant A.S.M. projektavimo metodą, Michelin sukūrė padangas, kurių struktūra lengviau deformuojasi ir optimizuojasi su kelio paviršiumi. Protektoriaus dizaino skulptūra projektuota taip, kad likusi protektoriaus dalis būtų tvirta, paliekant didesnį pėdsaką, kas prisideda prie efektyvesnių veiklos rezultatų. Unikalus protektoriaus medžiagų junginys yra tiksliai sulietas Michelin Mixing technologija. Kuriant Michelin Primacy HP padangas naudotas naujos kartos Michelin padangos protektoriaus junginys, kuris sudaro asimetrinį protektoriaus dizainą su dideliais susijusiais kraštiniais blokais, rantyta tarpine protektoriaus dalimi ir vientisa centrine protektoriaus dalimi. Šios padangos savybės leidžia puikiai perduoti valdymą, sukibimą ir trauką važiuojant dideliu greičiu. Padangos vidinę konstrukciją sudaro du aukšto atsparumo plieniniai kordai, kurie yra sustiprinti naudojant Michelin BAZ technologiją tam, kad padidinti stabilumą važiuojant dideliu greičiu. Tai išlaiko dėvėjimosi vienodumą, o sumažintas padangos svoris užtikrina važiavimo kokybę.

Padangos pigiau

 

 

Primacy 3Michelin Primacy 3

 

Michelin Pirmacy 3 – vasarinės padangos, pasižyminčios trigubu saugumu, puikiais stabdymo ant sausos kelio dangos rezultatais, aukšto lygio sukibimu su šlapia kelio danga stabdant ir posūkiuose. Naujas protektoriaus dizainas su savaime užsiblokuojančiomis lamelėmis padidina padangos kontaktinę zoną su kelio paviršiumi stabdant. Naujo patentuoto Michelin Primacy 3 gumos mišinio dėka pagerinamas sukibimas tiek su sausa tiek su šlapia kelio danga bei daug trumpesnis stabdymo kelias. Kuriant Michelin Primacy 3 buvo nuvažiuota daugiau kaip 20 mln. Kilometrų bet kokiomis sąlygomis siekiant užtikrinti, kad padangos gali įveikti visus kelių paviršius ir tikti įvairių tipų transporto priemonėms. Kai buvo sukurta galutinė specifikacija, padangos buvo perduotos išbandyti TUV lyginant jas su 4 pagrindinėmis konkurentėmis. Stabdymo bandymuose ant sausos kelio dangos, stabdymo kelias su  Michelin Primacy 3 padangomis buvo vidutiniškai 2,2 metrais trumpesnis nuo 100 km/h greičio, o stabdymo bandymuose ant šlapios kelio dangos, stabdymo kelias su  Michelin Primacy 3 padangomis buvo vidutiniškai 1,5 metrais trumpesnis nuo 100 km/h greičio.

 Padangos pigiau

 


 

 

Žieminės padangos

 


 

Alpin A3

Michelin Alpin A3

 

Michelin Alpin A3 yra žieminės nedygliuotos padangos. Naudojant šias padangas iki 11 proc. yra pagerinamas automobilio valdymas, lyginant su pirmos kartos Alpin padangomis. Inovatyvus ir išskirtinis Michelin Alpin A3 padangos dizainas šį gaminį daro nepralenkiamu žieminių gaminių serijoje. Šioms padangoms būdingas išskirtinis ilgaamžiškumas ir kilometražas. Michelin žieminės padangos automobiliui suteikia nepriekaištingą kontrolę ir stabilumą. Padangos protektorius išsiskiria tvirtumu, todėl stabdymas, ypač posūkiuose, tampa efektyvus. Alpin A3 yra prieinamos nuo 14 iki 16 dydžių ir T bei H greičio indeksų.

Michelin Alpin A3 žieminės padangos pigiau

 

 

 

 

Alpin A4

Michelin Alpin A4

 

Michelin Alpin A4 – žieminės padangos, skirtos miesto, minivenams bei šeimos automobiliams. Tai ypač ekonomiška žieminė padanga, paženklinta Green X ženklu, kuris užtikrina mažesnį degalų suvartojimą ir CO2 emisiją bei padidina padangų ilgaamžiškumą ir ridą (pasiekiamas 35 proc. didesnis kilometražas). Specialaus aktyvaus protektoriaus („Full Active Tread“) dizaino dėka pagerinamas sukibimas, stabdymas bei stabilumas pačiomis sudėtingiausiomis oro sąlygomis. Naujos kartos gumos helio mišinio dėka sukibimas su kelio danga tampa efektyvesnis važiuojant ir šlapiu ar ledu dengtu paviršiumi. Šios padangos daugelio testų nugalėtojos: 2010 metais užėmė pirmąją vietą Europos padangų, o 2011 metų „Auto Bild“ žieminių padangų bandyme. 2011 metais EVO žieminių padangų teste ir  2010 metų AMS žiemininių padangų teste Michelin Alpin A4 užėmė antrąją vietą. 

Michelin Alpin A4 padangos

 

 

Alpin

Michelin Alpin

 

Miuchelin Alpin yra žieminės nedygliuotos padangos. Specialus visiškai aktyvus protektoriaus ( „Full Active Tread“) tipas suteikia išskirtinę trauką, stabdymą ir stabilumą pačiomis ekstremaliausiomis oro sąlygomis. Dėka inovatyvaus gumos helio mišinio, sukibimas su kelio danga tampa efektyvesnis važiuojant ir šlapiu ar ledu dengtu paviršiumi. Šios protektoriaus savybės užtikrina maksimalų saugumą visomis oro sąlygomis. Michelin Alpin padangos gali pasigirti tokiomis dinaminėmis savybėmis, kaip mažesnės degalų sąnaudos ir didesnė rida (pasiekiamas 35 proc. didesnis kilometražas) bei aplinkosaugos standartų atitikimu: GREEN X žymėjimmas nurodo į mažesnį CO2 emisijų kiekį ir padangos ilgaamžiškumą. Michelin Alpin žieminės padangos patobulintos savybės apima 10 proc. lengvesnį pajudėjimą iš vietos, 5 proc. trumpesnį stabdymo atstumą ir efektyvesnį automobilio valdymą ekstremaliomis žiemos oro sąlygomis.

Ieškoti el. parduotuvėje

 

 

 

 

Agilis Snow Ice 61

Michelin Agilis 61 Snow Ice

 

 

Michelin Agilis 61 Snow Ice yra universalios nedygliuotos padangos. Šios padangos yra sukurtos ilgaamžiam naudojimui lengviesiems sunkvežimiams ir komerciniam eksploatavimui. Michelin Agilis 61 Snow Ice padangos yra naudojamas kaip originali komplektacija Volkswagen Euro furgonams. Sustiprintas ir itin patvarus padangos karkasas leidžia legvai gabenti sunkius krovinius, tai darant mažesnėmis degalų sąnaudomis net ir eksremaliausiomis žiemos oro sąlygomis. Michelin Agilis gali pasigirti tokiomis savybėmis, kaip vairavimo saugumas, mobilumas ir didesnė rida ( pasiekiamas 20 proc. didesnis kilometražas). Naudojant šias padangas, stabdymo atstumas sumažėja 2 metrais važiuojant ledu ar šlapiu paviršiumi, o trauka ant sniego padidėja 25 proc.

Šios Michelin žieminės padangos pasižymi itin efektyviu šoninių sienelių atsparumu išorininiam poveikiui ir geresne apsauga nuo nusidevėjimo. Unikalus protektoriaus raštas, pasižymintis atvirais šoniniais kraštais ir plačiais blokais pagerina sukibimą ant sniego. Padangų gamyboje taikoma Michelin „Durable Contact Patch“ technologija skirta sunkvežimių padangoms. Technologijos dėka padangos platesnis kontaktinis plotas nulemia 27 proc. didesnį gumos kiekį ant kelio. Tokiu būdu yra pagerinamas sukibimas ant ledo ir prailginamas padangos tarnavimo laikas.  Tuo tarpu Michelin „Stabiligrip“ technologijos dėka 3D kintamos geometrijos savaiminio blokavimo grioveliai suteikia didesnį stabilumą ir vairavimo tikslumą.

 

Ieškoti el. parduotuvėje

 

 

 

 

 

X-Ice North

Michelin X-Ice North

 

Michelin X-Ice North yra žieminės dygliuotos padangos. Šios padangos kurtos siekiant atitikti naujausios kartos automobilių vairuotojų poreikius. Michelin X-Ice North padangos siekia suderinti tris svarbiausius prioritetus: ilgaamžiškumą, gerą valdymą ir universalumą. Padangoms būdingas geras stabilumas ir puikios savybės važiuojant ledu ar sniegu. Michelin X-Ice North žieminės padangos yra geriausias pasirinkimas esant atšiaurioms oro sąlygoms: padangos suteikia išskirtinę trauką ir stabdymą ant sniego ir važiuojant posūkyje. Protektoriaus stabilumo griovelių struktūra suteikia fantastišką sukibimą su kelio danga žiemos sąlygomis. Michelin X-Ice North yra puikus pasirinkimas visiems, kuriems reikia visapusiškų savybių žiemą.

 

Padangos pigiau

 

 

 

 

 

Primacy Alpin PA3

Michelin Primacy Alpin PA3

 

Michelin Primacy Alpin PA3 yra žieminės nedygliuotos padangos, skirtos prabangių kelionių automobilių vairuotojams siekiantiems išskirtinės traukos žiemos sąlygomis. Šios H greičio indeksu ( SI - 210) reitinguotos padangos  suteikia puikias stabdymo ir manevravimo galimybes važiuojant šlapia ar ledu padengta kelio danga. Michelin Primacy Alpin PA3 žieminės padangos nulemia 10 proc. geresnį pagreitėjimą važiuojant sniegu. Michelin „Stabiligrip“ technologijos dėka 3D kintamos geometrijos savaiminio blokavimo grioveliai suteikia didesnį stabilumą ir vairavimo tikslumą bei sukibimą su sniegu. Dėl revoliucinio helio mišinio, kurio gamybai naudojamas saulėgrąžų aliejus, padidėja trauka ir stabdymo galimybės esant žemai oro temperatūrai. Su Michelin Primacy Alpin PA3 padangomis stabdymo atsumas sutrumpėja 5,6 pėdos važiuojant šlapia kelio danga. Šios padangos gali pasižymi tokiomis dinaminėmis savybėmis, kaip mažesnės degalų sanaudos ir didesnė rida: dėka 7 proc. mažesnio pasipriešinimo riedėjimui padangos naudoja mažesnį degalų kiekį negu yra įprasta.

Ieškoti el. parduotuvėje

 

 

 

 

 

Pilot Alpin PA3

Michelin Pilot Alpin PA3

 

Michelin Pilot Alpin PA3 yra žieminės nedygliuotos padangos, skirtos itin galingiems automobiliams tokiems, kaip Audi A3/A4/A6, BMW M3, M5 ir M6,  Mercedes C klasė, S klasė, CLS, SLR, ir Maybach, Porsche Panamera, Boxster ir 911. Michelin Pilot Alpin PA3 padangų gamybai naudojama VTS griovelių technologija, kurios pagrindą sudaro inovatyvūs protektoriaus struktūros bruožai:  asimetrinis protektoriaus raštas ir skirtingi grioveliai užtikrina vairavimo tikslumą ir stabilumą važiuojant sniegu bei atsparumą esant dideliam greičiui.

Platesnis sukibimo plotas suteikia didesnę trauką atliekant posūkius ir greitėjant. Michelin Pilot Alpin PA3 žieminės padangos užtikrina aukštą saugumo ir komforto lygį bei patikimą valdymą žiemos sąlygomis.  

 

Padangos pigiau

 

 

 

 

X-Ice XI2

Michelin X-ICE XI2

 

Michelin X-Ice XI2 yra žieminės nedygliuotos padangos, skirtos kupe, sedanų ir šeimyninių furgonų vairuotojams, kurie siekia suderinti puikią trauką ant ledo ir sniego su precizišku vairavimo tikslumu važiuojant sausa ar šlapia kelio danga. Michelin X-Ice XI2 padangos, kaip ir kiti Michelin gaminiai, atitinka griežtus aplinkosaugos standartus: naudojant šias padangas sumažėja degalų sąnaudos ir CO2 emisijų kiekis. Michelin X-Ice XI2 žieminės padangos sukurtos naudoti pačiomis atšiauriausiomis oro sąlygomis: silicio pagrindo protektoriaus gumos mišinys prisitaiko prie besikeičiančių oro sąlygų: esant aukštai temperatūrai padanga išlieka tvirta važiuojant šlapiu ar purvu dengtu keliu. Tuo tarpu esant žemai temepratūrai padanga tampa lankstesnė, taip padidinant sukibimą su sniegu ir ledu.  Kryptinis protektoriaus dizainas padeda efektyviau pašalinti vandenį ir purvą iš padangos, tuo būdu apsaugodamas nuo akvaplanavimo. Unikalios struktūros grioveliai didina traukos galimybes su sniegu ar ledu padengtu keliu. Kryžminės Z formos įpjovos padidina protektoriaus ir blokų stabilumą, kas užtikrina padangos tvirtumą ir vairavimo tikslumą važiuojant sausa ir šlapia kelio danga. Padangos vidinė struktūra apima dvigubus plieninius kordus, kurie suteikia papildomo stabilumo ir sustiprina automobilio valdymą esant dideliam greičiui. Pažangioji Michelin protektoriaus blokų gamybos technologija apimanti silicio gumos mišinį ( vadinamoji FleX-Ice technologija) ir daugybę smulkių griovelių suteikia išskirtinę trauką su kelio danga ir stabdymo galimybes ant ledo. Šioms padangoms būdinga 75 proc. ilgesnis devėjimosi laikotarpis: kryžminių Z formos griovelių gylis ir struktūra pagerina automobilio manevravimo galimybes, ypač važiuojant per storą sniego sluoksnį.Michelin X-Ice XI2 padangos platus kontaktinis plotas suteikia efektyvesnį pagreitėjimą ir stabdymą bei puikią trauką atliekant posūkius. 

Michelin X-Ice Xi2 padangos atitinka griežčiausius žieminėms padangoms keliamus industrinius eksploatacinius reikalavimus. Šioms padangoms yra suteiktas „Snowflake-on-the-mountain“ ženklas.

Dėka sukibimo jėgos su kelio danga išvystymo galimybių, Michelin rekomenduoja naudoti visą šių keturių padangų rinkinį tam, kad būtų užtikrintas didžiausias vairavimo saugumas ir perteiktos efektyviausios šių padangų charakteristikos.

Sniego platformos indikatoriai, kurie yra įlieti į padangos griovelių konstrukciją, vairuotojui leidžia stebėti protektoriaus nusidevėjimo laipsnį. 

Ieškoti el. parduotuvėje

 

 

 

 

 

X-Ice XI3


Michelin X-ICE XI3

MICHELIN ® X-Ice ® Xi3 ™  žieminės padangos pasižymi didesniu saugumu atšiaurios žiemos sąlygomis. Su MICHELIN ® X-Ice ® Xi3 ™ padangomis stabdymo kelias ant ledo sutrumpėja iki 10%.  Kryžminių Z formos (Z Sipes ™) lamelių dėka užtikrinamas stabilesnis valdymas ir pagerinamas sukibimas ant sniego ir ledo. Naujas gumos mišinys "Flex-Ice™ išlaiko lankstumą net esant ypač žemai temperatūrai, suteikia daugiau traukos ant sniego ir ledo. Specialių mikro siurbtukų dėka sugeriamas vanduo iš padangos paviršiaus, taip suteikiant geresnį protektoriaus sąlytį su kelio paviršiumi. 15% didesnis skaičius protektoriaus blokų su pakopiniais grioveliais suteikia didesnę trauką ant sniego ir ledo.

Ieškoti el. parduotuvėje

 

 

 

Latitude X-Ice

Michelin Latitude X-ICE

 

Michelin Latitude X-Ice yra žieminės nedygliuotos padangos, skirtos šeimyninių furgonų, sportinių automobilių ir lengvųjų pikapų vairuotojams. Šios žieminės padangos kurtos siekiant suderinti du svarbiausius prioritetus – aukščiausią trauką ant sniego ir ledo su geru automobilio valdymu važiuojant sausa ar šlapia kelio danga. Michelin Latitude X-ICE padangos skirtos visiems, kurie siekia išskirtinio valdymo visomis žiemos sąlygomis – nuo sauso bei šlapio kelio iki pažliugusio sniego ar ledo. Optimizuotas protektoriaus gumos mišinys prisitaiko prie kintančių žiemos sąlygų. Michelin Latitude X-Ice gumos junginys yra pritaikytas naudoti esant žemai temperatūrai. Kryptinis protektoriaus dizainas padeda išlaikyti puikią trauką ant ledo ir sniego bei ant šlapios arba purvu padengtos kelio dangos. „Cross Z –Sipes“ technologija padidina protektoriaus ir blokų stabilumą ant sniego.

Michelin Latitude X-Ice padangos atitinka griežčiausius žieminėms padangoms keliamus industrinius eksploatacinius reikalavimus. Šioms padangoms yra suteiktas „Snowflake-on-the-mountain“ ženklas.

Dėka sukibimo jėgos su kelio danga išvystymo galimybių, Michelin rekomenduoja naudoti visą šių keturių padangų rinkinį tam, kad būtų užtikrintas didžiausias vairavimo saugumas ir perteiktos efektyviausios šių padangų charakteristikos.

Sniego platformos indikatoriai, kurie yra įlieti į padangos griovelių konstrukciją, vairuotojui leidžia stebėti protektoriaus nusidevėjimo laipsnį. 

Ieškoti el. pardotuvėje

 

 

 

 

Latitude Alpin HP

Michelin Alpin HP

 

Latitude Alpin HP padangoms būdingas prie besikeičiančių sąlygų prisitaikantis gumos mišinys, kuris išlieka lankstus esant žemesnei temperatūrai. Protektoriaus gumos mišinys prisitaiko prie kintančių žiemos sąlygų ir tinka platesniam temperatūros intervalui. Tai suteikia geresnį sukibimą su kelio danga ir puikų valdymą važiuojant sniegu ar ledu. Kryptinis protektoriaus griovelių dizainas skirtas palengvinti važiavimą per sniegą.  Horizontalūs ir tankūs grioveliai sumažina stabdymo atstumą ir padidina automobilio kontrolę ant šlapio kelio. Dvigubi plieniniai kordai suteikia papildomo stabilumo ir optimizuoja automobilio valdymą esant dideliam greičiui. Šios padangos yra ilgaamžiškos ir itin komfortiškos. Michelin Latitude Alpin HP yra žieminės nedygliuotos padangos, skirtos aukščiausio galingumo pikapams ir prabangiems sportiniams automobiliams, nesumažinant jų darbingumo žiemą. Michelin Latitude Alpin HP žieminės padangos suteikia nepriekaištingą trauką žiemos kelyje ir komfortišką valdymą bei gerą stabilumą ir puikias valdymo savybes važiuojant sausu, šlapiu ir pažliugusiu ar ledu padengtu keliu. Michelin padangos atitinka griežčiausius žieminėms padangoms keliamus industrinius eksploatacinius reikalavimus. Šioms padangoms yra suteiktas „Snowflake-on-the-mountain“ ženklas.Dėka sukibimo jėgos su kelio danga išvystymo galimybių, Michelin rekomenduoja naudoti visą šių keturių padangų rinkinį tam, kad būtų užtikrintas didžiausias vairavimo saugumas ir perteiktos efektyviausios šių padangų charakteristikos.

Padangos pigiau

 

 

 

 

Pilot Alpin PA2

Michelin Pilot Alpin PA2

 

Michelin Pilot Alpin PA2 yra žieminės nedygliuotos padangos, skirtos patenkinti vairavimo entuziastų poreikius, derinant gerą automobilio valdymą važiuojant šlapia kelio danga su išskirtine trauka ekstremaliomis žiemos oro sąlygomis. Michelin Pilot Alpin PA2 padangos optimizuotas protektoriaus mišinys prisitaiko prie kintančių žiemos sąlygų ir tinka platesniam temperatūros intervalui. Tai suteikia bekompromisę trauką ir valdymą ant sniego. Protektoriaus blokai pasižymi Michelin „Bi-Directiuional Sipes System“ technologija, kuri sustiprina automobilio valdymą važiuojant šlapia, sniegu ar ledu dengta danga. Dvigubi plieniniai kordai, sustiprinti Michelin BAZ technologija, suteikia papildomo stabilumo ir tikslumo važiavimui. 

Michelin Pilot Alpine PA2 žieminės padangos atitinka griežčiausius žieminėms padangoms keliamus industrinius eksploatacinius reikalavimus. Šioms padangoms yra suteiktas „Snowflake-on-the-mountain“ ženklas.

Dėka sukibimo jėgos su kelio danga išvystymo galimybių, Michelin rekomenduoja naudoti visą šių keturių padangų rinkinį tam, kad būtų užtikrintas didžiausias vairavimo saugumas ir perteiktos efektyviausios šių padangų charakteristikos.

Dėka sukibimo jėgos su kelio danga išvystymo galimybių, Michelin rekomenduoja naudoti visą šių keturių padangų rinkinį tam, kad būtų užtikrintas didžiausias vairavimo saugumas ir perteiktos efektyviausios šių padangų charakteristikos. 

Ieškoti el. parduotuvėje

 

 

 

 

Latitude X-Ice North

Michelin Latitude X-ICE North

 

Michelin Latitude X-Ice North yra žieminės dygliuotos visureigių padangos. Naujausios kartos Michelin Latitude X-Ice North nustatė naują gamybos standartą dygliuotoms 4WD padangoms.  Unikali padangos struktūra nulemia 6 proc. mažesnį stabdymo atstumą ant ledo ir sniego negu jos pirmtakas. Dėka Michelin „Full Active Tread“ technologijos, traukos galimybės padidėja 15 proc. Tuo tarpu pasipriešinimas riedėjimui 8 proc. yra mažesnis negu jos pirmtako. Michelin Latitude X-Ice North žieminės padangos tinkamos naudoti daugiau nei 90 proc. visų Europos sunkvežimių ir keturių varomų ratų automobiliams ( 4WD), įskaitant ir tas transporto priemones, kurios eksploatuojamos Rusijoje, vienoje iš šalių, kuri turi daugiausiai (4WD) tipo automobilių. Šis Michelin gaminys atititnka visus aplinkosaugos reikalavimus, keliamus dygliuotoms padangoms: naudojant 5 proc. mažiau dyglių yra sumažinamas poveikis aplinkai nepabloginat saugumo.  Latitude X-Ice North yra tinkamiausios atšiaurioms Šiaurės šalių žiemos sąlygomis vairuojant itin sunkius ir didelius visureigius, tuo pačiu sunaudojant mažiau degalų. 

Padangos pigiau

8 (700) 44947
I-V 9:00 - 18:00